Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği

KTSYD Yüzme Kursları tamamlandı

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp

KTSYD Yüzme Kursları tamamlandı

KTSYD YÜZME KURSLARI TAMAMLANDI

KURSİYERLERE SERTİFİKALARI VERİLDİ

Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneği Yaz Dönemi Yüzme Kursları tamamlandı. ARES Spor Kulübü iş birliğinde düenlenen yüzme kursu 31 Temmuz tarihinde başlayıp bugün tamamlandı.

Bugün yapılan kurs programının tamamlanması ile birlikte ödül töreninde yer alan kursiyerler ve veliler güzel bir anı yaşadılar.

Yüzme Kursu programını yöneten KTSYD Yönetim Kurulu üyesi Ahmet Özsoy ödül töreninde yaptığı konuşmada başarılı olan kursiyerleri kutladı ve ödül törenine geçildi.

Yüzme kursunu tamamlayan kursiyerlere madalya ve sertifikalarını KTSYD Başkanı Necati Özsoy, Yönetim Kurulu Üyeleri Soydan Sakallı, Necati Külahlılar, eski başkanlardan Hasan Hastürer, Burhan Gürkan, Tenis Federasyonu Başkanı Hasan Gazioğlu ve spor yazarı İbrahim Özsoy takdim etti. Kursta görev alan eğitmenlere de teşekkür plaketleri takdim edildi.

KTSYD Başkanı Necati Özsoy törende yaptığı konuşmada yaz dönemi yüzme kurslarını başarı ile tamamlayan kursiyerleri kutladı ve gelecek dönemde daha uzun vadeli bir program ile yüzme kurslarının devam edeceğini ifade etti. Özsoy kursa katkı koyan Ares Spor Kulübü’ne  teşekkürlerini iletti.

Paylaş :

Share on facebook
Share on twitter
Share on whatsapp